Anasayfa

IMG-20140401-WA0001OLUŞUM TAŞ KIRMA DOLGU VE MADENCİLİK NAKLİYAT LTD. ŞTİ.

Yaklaşık 20 yıldır faaliyet gösteren MSK GRUP YATIRIM İNŞ. TUR. A.Ş. iştiraki olarak 5 yıldır Oluşum Taş Kırma Dolgu Ve Madencilik Nakliyat Ltd. Şti. , yurdumuzun muhtelif yerlerinde, yüksek kapasiteli tesisleri, geniş ve modern makine-araç parkları ile insan ve çevre faktörünü önde tutarak, doğal ve kırma taş hazır beton agregası üreten şirketimiz; belediyelerin, kamunun ve özel sektörün büyük projelerine imza atan hazır beton kuruluşlarına gerek bant altı, gerekse müşteri santrali teslimi olmak üzere, TSE (TS 206 EN 12620) standartlarında hazır beton hammaddesi üretmektedir.

Tesisimiz Ankara İli, Mamak İlçesi, Kutludüğün Mahallesi sınırlarında Ankara iline yaklaşık olarak 17,5 km, Mamak ilçesine yaklaşık 13 km uzaklıkta yer almakta olup, yaklaşık olarak  yıllık 2 Milyon ton üretim yapılmaktadır.

Tesisimizde üretilen hazır beton agregaları, çeşitli illerimizde ki hava limanları, barajlar, karayolları, köprülü kavşak inşaatları gibi yatırımlar da kullanılmış ve halen de kullanılmaya devam etmektedir.

Ülkemizin büyük, küçük inşaat projelerin de kullanılan hazır betonun, bölge ve coğrafya şartlarına göre standartlara uygunluk ve güvenilir olması kullanılan agreganın TSE (TS 206 EN 12620) standardına bağlıdır.
Şirketimiz, 20 yıllık deneyimi ile sektöründe hizmet ve ürün kalitesine önem veren, hazır beton üreticilerinin ve proje sahiplerinin, her türlü yapılarda güvenle kullanacağı TSE (TS 206 EN 12620) standartlarına uygun agregayı üretebilecek tesisleri ve altyapısını müşteri şantiyelerinde kurarak, ihtiyaç duyulacak agregaları üretip; gerek bant altı, gerekse nakliyeli olarak teslim etmek sureti ile hizmetinize devam etmektedir.